O nas

WIKA to bogata w doświadczenie firma stolarska, zajmująca się tworzenie szerokiego spektrum mebli o różnym przeznaczeniu. Tworzymy meble do wnętrz i mieszkań prywatnych jak również miejsc publicznych. Specjalizujemy się głównie w produkcji mebli do kuchni, salonu, jadalni, restauracji.

Produkujemy najwyższej jakości stoły, ławy i krzesła. Bogate, długoletnie doświadczenie w zakresie produkcji mebli pozwoliło nam dostrzec jak ważnym czynnikiem jest wysoka jakość produktów, dlatego z najwyższą dokładnością, samozaparciem i ambicją tworzymy niepowtarzalne wzory mebli do Waszego domu czy biura, bądź innych miejsc pracy i wypoczynku.

Oferujemy do sprzedaży zarówno produkt gotowy dla indywidualnych klientów i firm, a także półprodukty tzn. krzesła i stoły w stanie surowym. Tworzymy meble na wymiar i życzenie klienta, dzięki czemu w przeciwieństwie do gotowych mebli sklepowych możemy idealnie wpasować je do każdego wnętrza, nie ograniczając się i pozwalając fantazji na tworzenie różnych ciekawych i niezapomnianych form zgodnych z Państwa oczekiwaniami estetycznymi.

Współpracujemy z architektami wnętrz, dzięki czemu mogą Państwo zamówić u nas najciekawsze projekty całego Waszego mieszkania lub domu wyposażonego w nasze najrozmaitsze wzory meblowe. Dzięki temu stworzymy Państwu idealne mieszkanie o bogatym charakterze wnętrza, poprzez wykorzystanie technologii drewna i długoletnim doświadczeniu w urządzaniu pomieszczeń.

Na życzenie klienta tworzymy również wizualizacje wybranego zestawu mebli, czy aranżację wnętrz kuchennych, salonów, sypialni itp. w celu przestrzennego uformowania wizji na planowany projekt Waszego wnętrza.

Nasz katalog prezentuje możliwości jakimi możemy się poszczycić. Przedstawia on opracowywaną przez nas tematykę, lecz służy jedynie jako zbiór poglądowych obiektów meblowych. Jeżeli są Państwo zainteresowaniu naszą ofertą zapraszamy do na naszego salonu lub skorzystanie z telefonu w celu zapytania, który znajdą Państwo w zakładce kontakt.

 

 
 
 

Galeria zdjęć naszych realizacji

  

Wyposażenie domu

Restauracja